Integracyjne Przedszkole Samorządowe nr 3 w Bełchatowie

Os. Okrzei 15a, 97-400 Bełchatów

E-mail: ps3@belchatow.pl

Telefon: (044) 6324641

Witryna internetowa: http://ps3.belchatow.pl

Godziny otwarcia (poniedziałek - piątek): 06:00 - 17:00

 

AKTUALNOŚCI

WAŻNY KOMUNIKAT

 uwagaDrodzy Rodzice,

w związku z wprowadzeniem nowego Rozporządzenia MEN, nasze przedszkole nadal zostaje zamknięte, tym razem do 10 kwietnia br. Nauczyciele w tym okresie będą prowadzić dla wychowanków nauczanie zdalne. Jesteśmy placówką integracyjną, dlatego też zadbaliśmy o realizację programów zarówno dla dzieci zdrowych jak i niepełnosprawnych. 

Materiały będą przekazywane Państwu w oparciu o  program pracy naszego przedszkola oraz podstawę programową na indywidualne skrzynki pocztowe dzieci realizujących indywidualne programy edukacyjno- terapeutyczne oraz na skrzynki e-mailowe poszczególnych grup. Wszelkie indywidualne terapie oraz zajęcia dodatkowe wynikające z pomocy psychologiczno-pedagogicznej, czy też z wczesnego wspomagania rozwoju dziecka będą także realizowane zdalnie do odwołania.

Wychowawcy udostępnią Państwu adresy i hasła do skrzynek elektronicznych oraz indywidualnie wytłumaczą każdemu rodzicowi o organizacji zdalnego nauczania w naszej placówce. Zachęcamy do korzystania z przekazywanych przez nas materiałów, a w razie pytań do kontaktu telefonicznego z wychowawcami, którzy udostępnili prywatne numery telefonów. W dalszym ciągu kontakty dyrektora z rodzicami będą utrzymywane zdalnie poprzez pocztę przedszkola e-mail – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., więc w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo wszystkie pilne sprawy formalne prosimy załatwiać elektronicznie.

Wszyscy z utęsknieniem czekamy, aż ten trudny dla wszystkich czas się skończy. Wspierajmy zatem teraz razem rozwój naszych najmłodszych najlepiej jak to możliwe.

Pamiętajcie, że w tym trudnym globalnie okresie jesteśmy z Wami i dla Was drodzy Rodzice.

Dyrektor i personel przedszkola